קידום אתרים בגוגל            

קידום אורגני בגוגל לדף ראשון בהתחיבות!

0722-657-607

קידום אורגני

שיפור דירוג האתר במנועי החיפוש

קידום אורגני לאתרים באינטרנט, ובאנגלית  Search Engines Optimization - SEO, נועד לשפר את דירוג האתר במנועי החיפוש. המטרה העיקרית היא להגיע לעמוד הראשון בגוגל, מנוע החיפוש הגדול והחשוב ביותר הפועל בארץ.

בניגוד לקידום הממומן אשר בו מובטחת הופעת מודעת הפרסום לאתר בראש הדף, והתשלום נקבע בהתאם למספר הלחיצות על המודעה, הקידום האורגני איננו כרוך בתשלום לגוגל.
המיקום ברשימת התוצאות האורגניות נקבע בהתאם לפרמטרים הטבועים באלגוריתם של מנוע החיפוש, הכוללים בין היתר את איכותו של האתר, תדירות עדכונם של התכנים המופיעים בו, קישורים לאתרים אחרים ועוד.

כלים עיקריים לקידום אורגני

הכלים העיקריים המשמשים בקידום אורגני הינם קידום האתר ברחבי הרשת, ואופטימיזציה שנועדה בין השאר להתאים את האתר לפרמטרים של מנועי החיפוש. על האלמנטים העיקריים של כלים אלו נמנים:

  • יצירת אתר ברור, תקין וקל לניווט העולה מהר בדפדפן ומייצר עניין בקרב הגולשים. תחום זה מתבטא במשך השהייה באתר ובמספר הדפים שהגולש נכנס אליהם.
  • בניית קוד תקין ללא שגיאות.
  • שילוב נכון של מילות מפתח.
  • הוספת מאמרי תוכן לאתר.
  • מערך קישורים תקינים ואיכותיים ובדיקה שוטפת של תקינותם.
  • תנועת גולשים לאתר ממקורות חיצוניים באמצעות רשתות חברתיות, דפי נחיתה, בלוגים ופורומים.

קידום אורגני - חשוב לדעת

חשוב לדעת שבדרך כלל לוקח זמן לתוצאות הקידום האורגני להתבטא במנועי החיפוש, והדבר נכון במיוחד לתחומים מבוקשים.
מנועי החיפוש מייחסים חשיבות רבה גם לוותק של האתר ולקישוריו, כך שככל שהאתר קיים יותר זמן ומתעדכן ומשתדרג תדיר, כן עולה באופן טבעי מיקומו בתוצאות החיפוש.
חשוב לציין שאין זה מומלץ לנסות להיעזר בקיצורי דרך בלתי חוקיים, מכיוון שהשימוש באמצעים אלו עלול להסתיים בהורדת מיקום האתר או בהחרמתו על ידי גוגל.

תגיות: קידום אורגני , קידום אורגני בגוגל