קידום אתרים בגוגל            

קידום אורגני בגוגל לדף ראשון בהתחיבות!

0722-657-607

גוגל מקומות

גוגל פלייסס עודכן באחרונה לשפה העברית וכעת הוא נקרא גוגל מקומות

מנוע חיפוש זה משמש כפלטפורמה עבור קידום אורגני ללא מימון של עסקים בארץ, בצירוף מפת מיקומו של העסק.
באמצעות הקלדת סוג העסק או שמו והיישוב בו הוא שוכן, מתקבלת רשימת תוצאות מתאימות, שהלחיצה עליהן פותחת מפה בה מסומן המיקום המדויק של העסקים  הרצויים באזור המבוקש. בנוסף, ליד כל תוצאת חיפוש מופיע קישור ביקורות, המעביר את הגולש לדף פרטי העסק שכולל כתובת וטלפונים, פרטים וקופונים, וידאו, תמונות וקישורים רלוונטיים.

ומהו הפרט החשוב מכל?  גוגל מקומות מספק בכל דף עסק ביקורות והמלצות של גולשים בגוגל ובאתרים חיצוניים אודות העסק המפרסם. למעשה, גוגל מקומות הינו שילוב מנצח ומשודרג של מנוע החיפוש גוגל מפות, ביחד עם מנוע חיפוש עסקי.

דירוג תוצאות החיפוש בגוגל מקומות

בשונה ממנוע החיפוש הרגיל של גוגל, המדרג את תוצאות החיפוש על פי אלגוריתמים שנשענים על כמות רבה של נתונים, גוגל מקומות הינו מנוע חיפוש המסתמך על ביקורות. כלומר, דירוג העסקים והחברות הקיימים ברשימותיו של המנוע מתבסס על ביקורות של גולשים ברחבי הרשת, כדוגמת באתרי אינדקסים וברשתות חברתיות.
זאת מתוך הבנה שהגורם החשוב והאמין ביותר בעיני הגולשים באשר לאיכות בתי עסק ואמינותם, הינה דעתם של גולשים אחרים ברשת על מוצרים ושירותים.

מנוע החיפוש גוגל, נתפס בעיני הגולשים כמקור אמין שלא יפברק או ימציא ביקורות עבור בתי העסק המפרסמים באמצעותו.
גורמים אלו משתלבים והופכים את גוגל מקומות לכלי פרסום ממוקד ויעיל, ובעל פוטנציאל שיווקי גבוה ואמין עבור בתי עסק וגולשים כאחד. חברות המבקשות לקדם את דירוג אתריהן בגוגל מקומות ישקיעו מאמצים בפרסום ושיווק ברשתות החברתיות, על מנת ליצור פידבקים חיוביים במנוע החיפוש.

תגיות: גוגל מקומות, פרסום בגוגל מקומות.